Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

EZGİCAN TURİZM

1996 yılından bu yana personel taşımacılığı – öğrenci taşımacılığı sektöründe faaliyet göstermiş olduğumuz hizmetlerimiz Ezgican Turizm olarak 2008 yılının başlarında sektörün getirdiklerine paralel olarak Şirketleşme yoluna gidilmiştir. Bu süre zarfında da Personel Taşımacılığı – öğrenci taşımacılığı ve gezi organizasyon işlerinde kendini sürekli geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. Sektörlerinde önde gelen firmaların personel taşıma işlerini sorunsuz ve güvenle yapmaktadır. Temel çalışma prensibimiz; etkin, güvenli hizmet ve müşteri memnuniyetidir. Yeni model araçlarımız, tecrübeli ve güler yüzlü şoförlerimiz ile aksamadan dakik ve güvenilir , Personel taşıma işini gerçekleştirmekten gurur duyarız.

 

Vizyonumuz

Vizyon anlayışımız ; Hiçbir maddi değerin satın alamayacağı İNSAN canını taşıdığımız bilinciyle hizmette mükemmeliyete ulaşarak personel, öğrenci ve turizm taşımacılığında ilk tercih olmaktır.

 

Misyonumuz

Kaliteli, konforlu, güven duyulan, bir hizmet vererek MÜŞTERİLERİMİZİN; çağdaş bir çalışma ortamı adil ekonomik ve sosyal haklar vererek. ÇALIŞANLARIMIZIN; kurallara saygılı ve sorunlara duyarlı davranarak, ÇEVREMİZİN; tercih ettiği ve referans olarak gösterdiği bir kuruluş olmaktır.

 

M.E.B yönergeler ve talimatları doğrultusunda istenen özelliklere sahip araçlarla hizmet veren EzgicanTurizm insan hayatının değerinin farkındadır.Toplumun geleceği olarak nitelendirilen çocuklarımızın taşınmasının ayrı bir sorumluluk ve profesyonellik gerektirdiğinin bilincindeyiz. Araçlarımızın öğrenci servisi taşımacılığı için gereken bütün teknik donanıma sahiptir. Sürücülerimiz ise işe başlamadan önce ve çalıştığı sürece belirli aralıklarla ileri sürüşteknikleri eğitimi almaktadır. Her araçta servis hostesi mevcuttur. Hostesimiz öğrencilerimize araca iniş ve binişlerde refakat etmektedirler. Çocuklarımızın can güvenliği ve seyir esnasında daha rahat ulaşımlarını sağlamak için araçların koltuk kapasitelerinden fazla öğrenci taşınmamaktadır ve her koltukta emniyet kemeri bulunmaktadır.